Realitná maklérka/maklér - pracujte vo virtuálnej 3D realitke

Grahams Real, s.r.o.

Miesto práce
Šustekova 49, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacnejedná sa o fixný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie prenájmu, predaja a kúpy nehnuteľností
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- vykonávanie obhliadok so záujemcami
- komunikácia a obchodné jednania s klientmi
- realizácia obchodných prípadov

- rozbeh pod vedením skúseného a úspešného makléra
- zaujímavá a dynamická práca v príjemnom kolektíve
- flexibilný pracovný čas
- využívanie firemného softvéru bez Vašich investícií
- bezplatné školenia - ako spracovávať nehnuteľnosti do virtuálnej reality - 3D skeny
- možnosť profesionálneho rastu
- možnosť postupu na manažérske pozície
- motivačné, dynamické provízie
- mobilný telefón
- administratívne, technické a legislatívne zastrešenie
- marketing na profesionálnej úrovni
- systém vzdelávania, školenia
- interný špecialista v oblasti hypotekárnych úverov
- fotoaparát + príslušenstvo
- virtuálne 3D kamery
- homestaging

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu pošlite svoj profesný životopis a aktuálnu fotografiu na email: [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, ktorý sa bude konať v našej realitnej kancelárii na ulici Šustekova 49, Bratislava V.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- znalosť cudzieho jazyka je výhodou
- obchodný duch
- lojalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh
- vodičský preukaz typu "B" a motorové vozidlo
- výhoda prax v danej oblasti

Grahams je spoločnosť pôsobiaca vo svete realít, ktorá sa zameriava na poradenstvo a sprostredkovanie v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Svojim klientom poskytuje komplexný servis v procese prevodu vlastníctva nehnuteľnosti a prenájmu nehnuteľnosti. Služby spoločnosti siahajú od poradenstva cez financovanie nehnuteľností, inžiniersku činnosť až po stavebnú realizáciu. Dlhoročné skúsenosti a prax na trhu s realitami robia Grahams viac ako len spoľahlivého partnera.

Grahams realitná kancelária je členom nasledovných realitných združení:
- NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska)
- Realitná únia
- ZRKS (Združenie realitných kancelárii Slovenska)

Spoločnosť Grahams je lincencovaná realitná kancelária prostredníctvom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska. Navyše všetci realitní makléri v spoločnosti Grahams sú certifikovaní v Narks, za účelom garancie kvality poskytovaných služieb pre našich klientov.
ID: 3914062  Dátum zverejnenia: 20.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac