Reagujte bez životopisu

Technický operátor výrobnej linky

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Hľadáme Nastavovača na technickú obsluhu výrobnej linky vo výrobe káblov!

Čo bude Vašou náplňou práce?
- nastavovanie liniek na ťahanie a skrucovanie drôtov,
- ťahanie drôtov cez prieplavky brúsnych kameňov,
-skrucovanie tenkých drôtikov do zväzkov,
-nastavovanie lanovacej linky,
- tvorba jadra kábla - stáčaním, skrucovaním,lanovaním,
- nastavovanie extrúznej linky,
-nanášanie plášťa z roztaveného polyméru PVC, PUR, PP,

Nepretržitá prevádzka - D,N,V,V

Viac info na tel.č. : 0902 909 288.

Požadujeme:

- technické myslenie,
- ochota pracovať na zmeny,
- zdravotná spôsobilosť,
- manuálna zručnosť,

Výhodou : spôsobilosť na obsluhu VZV, VTZ a viazanie bremien.

Doba zaškoľovania 3-6 mesiacov, všetko potrebné sa zaučíte.

Benefity:

Mzdové podmienky :
Mzda : 950€/brutto
+ príplatky a mzdové zvýhodnenia podľa ZP,
+ príplatky za nepretržitú prevádzku 100€,
+ príplatok samokontrola,
+ dochádzková prémia - 200€/mes.
+ výkonnostná prémia - 15%,
+ prémia za plnenie cieľov 0-22,5%.

Priemerná mzda netto po zaučení až do výšky 1300€.

- stravovanie vo forme obedov vo firemnej jedálni (obed za 1,70€),
- po zaučení zmluva na DN,
- zabezpečené školenia,
- možnosť kariérneho postupu

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search