Reagujte bez životopisu

Skladník s VZV na ranné zmeny!

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiac

Náplň práce:

- Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
- Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených.
- Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
- Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest.
- Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob

Požadujeme:

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- potravinársky preukaz
- hygienické minimum , ak nie, získané vzdelanie v odbore
- platný preukaz VZV
- prax v obore

Benefity:

Mzdové podmienky:

- nástupný plat 850€ brutto + bonusy a odmeny

Zamestnanecké výhody, benefity:

- 37,5 hodinový týždenný pracovný čas
- Jednozmenná denná prevádzka so striedavým nástupom
- Obedy vo firme (0,19 € / obed)
- 13 mzda podľa hospodárskeho výsledku
- Dochádzkový a prítomnostný bonus (50€ po skúšobnej dobe +100€)
- Systém, odmien podľa objemov výroby

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search