Reagujte bez životopisu

Špecialista financovania

Miesto práce
Nováky, okres Prievidza
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Náplň práce:

- manipulácia s pokladničnou hotovosťou a ostatnými ceninami
- vykonávanie platobného styku
- príprava denného cash flow
- reporting, analýzy

Požadujeme:

- znalosť problematiky cash flow
- znalosť účtovníctva
- práca s MS Office na pokročilej úrovni
- Microsoft Excel - Pokročilý

Benefity:

- príspevky zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- sociálny program pre zamestnancov
- odmeny darcom krvi
- odmeny pri pracovných a životných jubileách
- stravovanie zabezpečené v podnikovej jedálne za veľmi výhodných podmienok
- služobný mobilný telefón
- kurzy na zvýšenie kvalifikácie
- voľné vstupy do plaveckého bazéna
Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search
Nezabudnite svoju odpoveď označiť ref. číslom 12-7-42413