Reagujte bez životopisu

Výrobný pracovník Strečno l doprava zdarma

Miesto práce
Ružomberok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 450 EUR/mesiac

Náplň práce:

Popis pozície:
- obsluha výrobných strojov,
- príprava zmesi a navažovanie pieskov,
- plnenie polymerizačných foriem,
- vyberanie drezov z foriem,
- vizuálna kontrola kvality drezov,
- váženie drezov, evidencia v internom systéme.

- Miesto výkonu v Strečne,
- pracuje sa v nepretržitej prevádzke - 12 hodinové zmeny - 1 deň od 6:00 do 18:00, 2 deň od 18:00 do 6:00, 2 dni voľno.

Požadujeme:

- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť,
- ochota pracovať na 4 zmeny,

Benefity:

Mzdové podmienky:
- hodinová mzda 5,68€,
- príplatky za soboty, nedele, sviatky, nadčasy, nočná zmena, sťažené prostredie,
- bonusy dochádzkový, mesačný, výkonnostný, prevádzkový

Doprava:
- zabezpečená zdarma zo smeru Žilina, Martin, Vrútky a Ružomberok

-komplexné zaškolenie zamestnancov - bez nutnosti praxe

Kontakt: Michaela Cvengrošová 0903407861
Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search
Nezabudnite svoju odpoveď označiť ref. číslom 12-18-40504