Reagujte bez životopisu

Operátor výroby + zabezpečená doprava

Miesto práce
Čadca
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Náplň práce:

Poď pracovať ako operátor výroby!

Miesto výkonu práce je Teplička nad Váhom, doprava je zabepečená.

Kontakt: 0911 050 791

* ponúkame možnosť pracovať vo viacerých oblastiach výroby vozidiel (motoráreň,montáž, lakovňa, karosáreň, ...),
* striedanie práce v rámci linky (rotácia na jednotlivých pozíciách),
* práca na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)

Požadujeme:

* manuálna zručnosť,
* dôslednosť,
* pozornosť,
* spoľahlivosť,
* zodpovednosť
* práca vhodná pre mužov

Benefity:

* základná mzda 1201€ -1332€
* poobedný príplatok 0,40 €/hod.,
* nočný príplatok 2,012 €/hod.,
* rizikový príplatok 0,805€/hod.,
* každé 3 mesiace odmena 320 EUR,
* 13. plat (75%-110% zo základnej mzdy zamestnanca)
* 14. plat (150% zo základnej mzdy zamestnanca)
* ročný inflačný bonus do 1000€
* 5,48 EUR hodnota stravného lístku
* miesto výkonu práce je Teplička nad Váhom, doprava zabezpečená (30% si hradí zamestnanec cca v priemere 15 EUR/mesačne),
* oblečenie zabezpečené spoločnosťou
Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=%26placeOfWork=
Nezabudnite svoju odpoveď označiť ref. číslom 6-18-42038