Application administrator|remote|aj juniori

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 800 EUR/mesiac

Zaujíma ťa správa aplikácií a poznáš prostredie OS Linux ? Ak sa chceš podieľať na administrácii interných aplikáciií v enterprise prostredí, ozvi sa nám!

Náplň práce:
- Správa interných aplikácií
- Vybavovanie ticketov (riešenie, prípadné presmerovanie) - incident-, problem-, change-, escalation-managment
- Inštalácia nových verzií aplikácií na serveri alebo na cloude
- Vytyváranie pipelines a templates pre efektívne využívanie aplikácie

Požadujeme

- pracovná skúsenosť ako IT Administrátor/Aplikačný administrátor (aj brigádnicka počas štúdia)
- Znalosť OS Linux
- Anglický jazyk slovom aj písmom ( denná komunikácia)
- Ochota akceptovať oncalls (rotácia v rámci tímu)

Benefity

-Príspevok na dôchodkové sporenie
-Finančný bonus za odporúčanie
-Home Office (možná práca z domu)
-Dni dovolenky navyše
-Školenia a možnosti sebarozvoja (Coursera, Percipio)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search