Skladník v chladenom sklade s ubytovaním v Bratislave!

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 240 - 1 450 EUR/mesiac

Skladník v sklade s mliečnymi výorbkami v Bratislave.

Ponúkame:
Základná mzda: 1140€
Príplatky nad rámec zákona
Prémie - maximálne 15%
Príplatok za prácu v chladenom prostredí

Náplň práce:
- príprava tovaru na expedíciu
- manipulácia s tovarom – naskladňovanie, preskladňovanie, vyskladňovanie, preberanie pozastaveného tovaru, odvoz reklamovaného tovaru, označovanie výrobkov
- starostlivosť o pridelené strojné a technické zariadenia
- doplnkové skladové práce (prebaľovanie, etiketovanie)
- práca s paletovým vozíkom a skenerom

Práca na 12 a 8 - hod. zmeny

V prípade záujmu nám pošlite životopis, alebo zavolajte na t.č. 0902 909 289, radi Vám povieme viac informácii.

Požadujeme

- ochota pracovať na zmeny (striedanie 8 a 12 - hodinových zmien)
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- pracovná disciplína
- skúsenosti s prácou v sklade výhodou
- ochota pracovať v chladnom prostredí (5°C)

Benefity

- nadštandardné príplatky
- stravná karta v hodnote 5,10€
- pravidelné zvyšovanie základnej mzdy
- ubytovanie
- stravovanie v jedálni
- pracovné oblečenie + zabezpečené pravidelné čistenie
- zľava na výrobné produkty

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search