IAM administrátor - TPP & Rremote

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 500 EUR/mesiac

Orientujete sa v pojmoch ako tickety a incidenty, máte skúsenosť s troubleshootingom a je Vám blízka oblasť Identity&Access managementu? Dajte nám o sebe vedieť a poďte spravovať bezpečnosť a prístupy pre užívateľov do aplikácií v bankovom prostredí.

Náplň práce:

- Riešiť požiadavky zákazníkov týkajúce sa IAM oblasti (napr. prístupy užívateľov, resetovanie hesiel)
- Overovanie a správa pristupových dát
- Overovanie žiadostí o prístup do aplkácií
- Práca s tiketovým systémom a riešenie požiadaviek v súlade so SLAs
- Participovať pri návrhoch nových a zefektívnení existujúcich procesov
- Reporting a analýza dát

Požadujeme

Vhodný kandidát by mal mať:

-predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii
- skúsenosti s Windows Servers a Active Directory
- SQL a ITIL znalosti
- schopnosť komunikovať v anglickom jazyku

Benefity

- ročné finančné bonusy (do výšky 13.platu)
- možnosť práce z domu
- preplácané jazykové kurzy a certifikácie
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search