IT Security Manager

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 3 800 EUR/mesiac

Máte skúsenosti s návrhom a implementáciou opatrení v kontexte IT bezpečnosti? Dokážete identifikovať bezpečnostné slabiny IT systémov a zabezpečiť ich efektívne riešenie? V tom prípade by Vás mohla osloviť pozícia IT Security officera pre slovenský SW house pôsobiaci vo FINTECH oblasti!

Náplň práce:

- Analýza, návrh a implementácia nových bezpečnostných opatrení
- Analýza IT systémov na bezpečnostné slabiny
- Monitoring úrovne bezpečnosti
- Pomoc s reakciou na prípadné bezpečnostné incidenty
- Interné vzdelávanie a školenie obozretného sa správania pri práci s rôznymi aplikáciami a prostrediami
- konzultácie pre team pri vývoji aplikácií, ktoré budú musieť spĺňať bezpečnostné požiadavky

Požadujeme

- 2 roky skúseností na obdobnej pracovnej pozícii
- Angličtina na úrovni B2
- Orientácia v bezpečnostných technológiách
- Porozumenie internetovým hrozbám a bežným zraniteľnostiam Windows infraštruktúr
- Technické alebo IT Security certifikácie výhodou

Benefity

- 13. plat
- vždy 20 stravných lístkov na mesiac
- Vianočné odmeny (približne vo výške 1 platu)
- Flexibilný pracovný čas
- Preplácanie certifikátov a kurzov
- Prístup k najnovším technológiám
- Zmluva na dobu neurčitú
- Chill out zóna
- Parkovanie pred budovou alebo zadarmo na ulici

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search