Poď pracovať ako skladník v Bratislave na 3 zmeny! Nástup ihneď, mzda do 1200€!

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 063 - 1 200 EUR/mesiac

Hľadáme skladníkov do automobilovej spoločnosti v Bratislave. Ak máš skúsenosti s jazdou na VZV a platný preukaz, budeme radi keď nás kontaktuješ.

Ponúkame:
Základná mzda: 963€
Variabilná zložka: 100€
Príplatky podľa zákonníka práce

Náplň práce:
- fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu,
- kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov,
- kategorizácia, označovanie tovaru po prevzatí,
- ukladanie a uskladnenie tovaru,
- práca s programom SAP
- práca na VZV
- inventúry
- príprava a výdaj tovaru, navážanie tovaru na linku,
- udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
- práca na 3 zmeny, víkendy voľné

MIESTO VÝKONU PRÁCE : Devínska Nová Ves

Ubytovanie a dopravu nezabezpečujeme.

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČÍSLE 0902 958 032.

Požadujeme

- práca na 8- hodinové zmeny
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- skúsenosti na podobnej pozícii
- platný VZV preukaz

Benefity

- stravné lístky v hodnote 6,80 €
- možnosť postupu do vyššej platovej triedy, možnosť kariérneho rastu
- dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search