Máš elektrovyhlášku §21? Tak hľadáme práve Teba! Pracuj ako Elektroúdržbár na 12

Miesto práce
Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 570 EUR/mesiac

Mzdové podmienky (brutto) 1 579 EUR/mesiac
Základná mzda 1 100€ + nočné príplatky + individuálna prémia + príplatky za prácu cez víkend + nástupný bonus. Spolu hrubá mzda 1 579€. (+ 13. plat, podiel na zisku, príplatky za nadčas)

Druh pracovného pomeru plný úväzok

Termín nástupu Dohodou

Miesto práce Trnava

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Vykonávať údržbu strojov a zariadení
- Diagnostikovať nefungujúce zariadenia, zabezpečovať opravy a vylepšenia zariadení a strojov
- Vykonávať preventívnu údržbu na všetkých typoch zariadení
- Realizovať činnosti pre zabezpečenie správneho spustenia inštalácií po ukončení prevencie
- Podieľať sa na vypracovávaní preventívnych plánov
- Vykonávať a analyzovať rôzne skúšky a merania na zariadeniach
- Zúčastňovať sa na posilnení dokončovacích prác podľa potrieb prevádzky
- Vykonávať alebo spolupracovať aj pri iných prácach súvisiacich s činnosťami a prácami na údržbe
- Pri práci sa riadiť internými predpismi spoločnosti Stellantis a dodržiavať predpisy BOZP

Pravidelný režim – 2 dni ranná, 2 dni nočná, 4 dni voľno – 12 hodinové zmeny
Nepravidelný režim – 3 dni ranná, 2 dni nočná, 5 dní voľno; inokedy 1 deň ranná, 2 dni nočná, 3 dni voľno (pracuje sa podľa pracovného kalendára

Požadujeme

- SŠ vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik alebo automatizácia
- Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21, §22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
- Skúsenosť so SIEMENSOM, ABB, FANUC, SCHNEIDER, FESTO je vítaná
- Prax v oblasti opráv strojov a liniek
- Užívateľská úroveň MS Office
- Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, precíznosť, zmysel pre detail organizačné schopnosti, tímová spolupráca, zodpovedný prístup k práci
- Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie.

Benefity

- NÁSTUPNÝ BONUS 600€
- Základná mzda 1 100€ + nočné príplatky + individuálna prémia + príplatky za prácu cez víkend + nástupný bonus. Spolu hrubá mzda 1 579€. (+ 13. plat, podiel na zisku, príplatky za nadčas) -Nástupný termín dohodou
- Odmeny za zlepšovacie nápady
- Strava priamo na pracovisku od 1,60 € za hlavné jedlo
- Celoročný pitný režim
- Možnosť ubytovania 6€/noc

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA je zabezpečená priamo z Trnavy aj okolitých obcí!

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search