Junior Finance Controller

Miesto práce
Skalica
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Ste absolventom ekonomicky zameranej univerzity a zaujíma Vás oblasť controllingu? Ovládate anglický jazyk na úrovni B2?

Náplň práce:

- Spolupráca pri tvorbe biznis plánov, budgetov a forecastov
- Koordinácia a účtovanie investícií
- Zaraďovanie majetku
- Príprava a konsolidácia reportov, analýz a štatistické zisťovanie
- Kontrola nákladov, tvorba odhadov v rámci mesačnej uzávierky
- Komunikácia s audítormi
- Administratíva obchodných zmlúv, colných a daňových dokladov

Požadujeme

Radi Vás zvážime na túto pracovnú pozíciu, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

- Anglický jazyk na úrovni B2
- Vysokoškolské ekonomické vzdelanie v oblasti účtovníctva/auditu alebo controlling

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ako napríklad:

- 13ty a 14ty plat
- Dni dovolenky navyše- 5 dní
- Príspevok na DDS
- Príspevok na jazykové vzdelávanie

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search