Skladník priamo v Bratislave na 1 zmenu!

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac

Pridaj sa k nám a poď pracovať ako vodič vysokozdvižného vozíka priamo v Bratislave!

Ponúkame:
- nástupný plat 1000€
- mesačný bonus 300€
- príplatky podľa zákonníka práce
- stravná karta v hodnote 5,10€

Práca na 1 zmenu od 8:00 do 16:30

Náplň práce:
- príjem a výdaj tovaru, manipulácia s tovarom na sklade
- skenovanie dokladov – dodacích listov a CMR pre logistiku
- potvrdzovanie dodávateľských dokladov o prevzatí tovaru
- nahlasovanie nezrovnalostí pri dodaní tovaru (reklamácie) na logistiku
- vykládka a nakládka tovarov
- práca so skladovým scanerovým systémom v SAP
- zaskladňovanie a vyskladňovanie tovarov podľa určeného štandardu
- inventarizácia a účasť na inventarizácii skladových zásob
- práca na vysokozdvižnom vozíku, práca s paletovým vozíkom
- udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Práca vhodná pre mužov.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA ČÍSLE 0902 958 032 ALEBO NÁM POŠLITE ŽIVOTOPIS. ĎAKUJEME.

Požadujeme

- platný preukaz na VZV a prax s VZV
- skúsenosť s prácou v SAP alebo inom systéme výhodou
- zodpovednosť

Benefity

- všetky benefity budú odprezentované na pohovore v spoločnosti.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search