Pracovník reklamačného oddelenia v Bratislave!!

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 180 - 1 280 EUR/mesiac

Ak radi komunikujete s ľuďmi a radi pomôžete pri preklamácii produktu zákazníkovi, neváhajte a pridajte sa ku nám.

Ponúkame:
- základná mzda 1080€
- motivačný príspevok 50€
- prémia z obratu 70€
- polročné prémie 500€ (vyplácané naraz po 6. mesiacoch)

Náplň práce:
- pomoc zákazníkom pri reklamácii tovaru
- pomoc zákazníkom pri požičaní náradia, prívesného vozíka alebo vozidla
- starostlivosť o chod oddelenia a jeho udržiavanie
- jednoduchá práca na PC
- zabezpečovanie dopravy, výdaja tovaru a doplnkových služieb

Pracovná doba je na krátky a dlhý týždeň.
Príspevok na dopravu ani ubytovanie nie je k dispozícii!

V prípade záujmu nás kontaktujte na čísle 0902 909 289.

Požadujeme

- komunikácia so zákazníkom
- základné počítačové znalosti
- zodpovednosť

Benefity

- stravná karta v hodnote 5,30€
- zamestnanecká zľava na odber tovaru 10%
- príspevok za narodeniny
- príspevok 200€ za odporučenie nového zamestnanca
- priebežné odborné vzdelávanie
- píspevok na Vianoce

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search