Manipulačný pracovník - picker, handler - nástup ihneď! (Ref. č.: 2-18-36544-2)

Miesto práce
Galanta
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Ponúkame prácu na jednu zmenu v sklade v priemyselnom areáli v Gáni.
Vašou náplňou práce bude:
- príprava výrobkov podľa zadanej objednávky
- práca so scannerom, prepočítavanie kusov
- pickovanie materiálu
- označovanie a skenovanie dielov
- príprava na expedíciu
- preukaz na VZV nie je potrebný, zaučíme a vystavíme papiere

Požadujeme

Hľadáme zamestnancov, ktorí sú:
- ochotní pracovať na jendu zmenu
- šikovní
- samostatní

V prípade záujmu o viac info zavolajte na 0910 744 004, radi Vám povieme viac.

Benefity

- pracuje sa na jednu zmenu 12:00 - 20:30
- víkendy voľné

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.