Operátor výroby - Kechnec (doprava z VnT)

Miesto práce
Vranov nad Topľou
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 000 EUR/mesiac

Hľadáme operátorov výroby do výrobnej spoločnosti v priemyselnom parku Kechnec pri Košiciach. Stabilný zamestnávateľ, čistá a moderná výrobná hala.

Zabezpečujeme dopravu na trase Vranov nad Topľou - Hriadky - Trebišov - Slanec - Kechnec.

Náplňou práce bude:

- Obsluha montážnej linky
- Kompletizácia finálneho produktu
- Vizuálna kontrola a testovanie
- Hlásenie porúch
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku

Základná mzda 814€ brutto, po skúšobnej dobe navýšenie na 855€ + príplatky za pobedné a nočné zmeny.

Požadujeme

- SŠ vzdelanie resp. výučný list
- Skúsenosti na pozícii operátor montáže, operátor výroby- výhodou
- Práca je na 2 zmennú prevádzku 12tky, D-D-V-V
- Ochota učiť sa nové výrobné postupy
- Manuálna zručnosť / vzťah k výrobe
- Práca v tempe (práca je v stoji)
- Zodpovednosť

Benefity

- Práca v stabilnej spoločnosti u renomovaného zamestnávateľa v priateľskom prostredí
- Navýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe
-13.plat garantovaný zamestnávateľom
- Nadštandardné príplatky
- Príspevok zamestnávateľa na stravné vo výške 3,15€
- Príspevok na cestovné vo výške sumy cestovného lístka
- Zabezpečené OOPP, lekárske prehliadky
- Starostlivosť konzultanta prideleného našou spoločnosťou

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search