Zásobovač liniek- Doprava zabezpečená

Miesto práce
Topoľčany
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 1 150 EUR/mesiac

Práca v automobilovom priemysle vo výrobe svetlometov na pozícií zásobovača liniek
Náplň práce:
- Zásobovať výrobné linky materiálom v požadovanom čase a množstve podľa pracovných inštrukcií.
- Dokladať material z centrálneho skladu na výrobné linky, dodržiavať zásadu FIFO.
- Objednať material a zabezpečiť jeho príjem vo výrobnom systéme.
-Zaskladniť objednaný materiál na určenú pozíciu na výrobnej linke.
- Starostlivosť za obalový materiál.
- Odviesť zablokované diely do blokačných skladov.
- Viesť zodpovedajúcu pracovnú dokumentáciu.
- Udržiavať čistotu a poriadok vo vzerených skladových priestoroch, dodržiavať požiadavky bezpečnosti a požiarnej ochrany pri práci.
- Ďalšie činnosti na základe pokynu nadriadeného.

Požadujeme

Požiadavky :
-Práca je vhodná pre každého všetko potrebné sa naučíte v rámci zaúčania,
-Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke,
-Zdravotná spôsobilosť na výkon práce v noci,
-Základná počítačová gramotnosť,
-Technické myslenie,
-Manuálna zručnosť,

Doprava je zabezpečená z viacerých smerov:

Nitra Mlyny – Nitra Chrenovský cintorín – Nitrianske Hrnčiarovce – Dražovce – Čakajovce – Jelšovce – Výčapy Opatovce – Koniarovce – Hrušovany – Preseľany – Belince – Kamanová – Mýtna nová Ves – Ludanice - Chrabrany

Benefity

Benefity a mzdové podmienky :
- mzdové podmienky 990€ - 1150€/brutto,
- nástupný plat 860€ + 15% mesačný variabilný bonus (spolu 990€),
- po 6. odpracovaných mesiacoch navýšenie mzdy na 890€ + mesačný variabilný bonus 15% (spolu 1023€),
- odmena za jeden víkendový nadčas 50-100€,
- odmena pre pracovníkov na montážnych linkách – štvrťročne vo výške až 100€,
- vianočná a dovolenková prémia – spolu až 1300€,
- zákonné príplatky za prácu cez víkend,
- strava v závodnej jedálni priamo na výrobnej hale,
- firemná doprava z okolia zabezpečená,

VIAC INFORMÁCIÍ VÁM POSKYTNEME NA TEL.Č. : 0902 985 059.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search