Operátor výroby - práca bez nočných zmien!

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
1 030 - 1 130 EUR/mesiac

Významná nemecká spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive - výroba výfukových systémov robotickým zváraním pre JLR Nitra.

Vašou náplňou práce bude:
- obsluha zváracích robotov a príslušných zariadení
- nakladanie komponentov na zvárací prípravok
- výmena zváracích prípravkov
- vykladanie hotových výfukov zo zváracích prípravkov
- testovanie výfukov na skúšobnom zariadení
- ukladanie výfukov do interného balenia
- montáž komponentov na výfuk

Požadujeme

- prax v automotive výrobe výhodou
- skúsenosť so zváraním výhodou
- zodpovedný prístup k práci

Benefity

- navýšenie mzdy po skúšobnej dobe na 950€
- možnosť spraviť si interne kurz zvárania (po kvalifikácii navýšenie mzdy, základná mzda 1000€)
- dochádzkový + výkonnostný bonus 200€
- menšia firma, príjemné pracovné prostredie
- 13. plat
- príspevok na dopravu od 30€
- práca priamo do interného stavu spoločnosti

V prípade záujmu o viac informácii nám kľudne zavolajte na tč 0910 744 004.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.