Finančný analytik nákladov- aj fully remote

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 - 2 300 EUR/mesiac

Náplň práce:

- Nacenie a sledovanie vývoja nákladov na produkt
- Kontrola nacenenia kusovníkov
- Kontrola primeranosti výrobných predpokladov
- Schopnosť priniesť finančný výhľad do nákladových údajov
- Komunikácia a zaškolovanie ohľadom cost data
- Dohľad nad vývojom sadzieb
- Vývoj a vylepšenieť benchmark cost models
- Podpora pri rokovaniach o nákupe
- Prispievanie k iniciatívam na zlepšenie procesu
- Komunikácia s internými oddeleniami

Požadujeme

Veľmi radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné kritériá:

- Vysokoškolské vzdelanie (vyžaduje sa bakalársky/magisterský titul- financie, obchod alebo technický smer)
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2-C1
- 1-2 roky skúseností prednostne v oblasti kalkulácií alebo inej finančnej pozície, ako je napríklad finančný analytik, plant controller, technický nákupca
- Skúsenosť s čítaním technickej dokumentácie
- Pokročilá znalosť MS Excel (kontingenčné tabuľky, vyhľadávacie funkcie a pod.)

Benefity

Spoločnosť poskytuje zaujímavé benefity, ako napríklad:

- 13. plat
- Stravné lístky (plne hradené zamestnávateľom aj počas dovovolenky, alebo návštevy lekára)
- Možnosť home office
- Dni dovolenky navyše
- Flexibilný pracovný čas
- Svadobný príspevok, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri životných jubileách, príspevok na bývanie
- Jazykové kurzy
- Masáže na pracovisku, moderné relaxačné priestory a herňa

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.