Hľadáme SBS pracovníkov v administratívno-priemyselnom areáli v Bratislave!

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiac

Prijmeme serióznych, komunikatívnych bezpečnostných pracovníkov pre administratívno-priemyselný objekt v Bratislave.

Ponúkame:
Základná mzda: 646€/mesiac
Príplatky podľa zákonníka práce

Pracovná náplň:
* evidencia návštev
* monitorovanie objektu kamerovým systémom
* v prípade zistenia bezpečnostných rizík zabezpečiť ich odstránenie
* obchôdzková činnosť v objekte
* administratívne práce
* evidencia automobilov (príchod, odchod)
* vydávanie kľúčov

V prípade záujmu nám pošlite životopis, alebo zavolajte na t.č. 0902 909 289 alebo 0902 985 060, radi Vám povieme viac informácii.

Požadujeme

* Znalosť zákona 473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti
* platný preukaz odbornej spôsobilosti
* občianska a trestná bezúhonnosť
* práca vhodná pre ženy aj mužov aj pred dôchodkom
* ochota pracovať cez víkend
* ochota pracovať nočnú zmenu
* dobrý zdravotný stav
* príjemné vystupovanie

Benefity

* práca na 12tky (6,00 - 18,00 a 18,00 - 6,00 hod)
* príplatok za sobotu 1,79 EUR/hod
* príplatok za nedeľu 3,58 EUR/hod
* príplatok za noc 1,432 EUR/hod
* stravné lístky 4,50 EUR/deň

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.