Junior/Medior Java Programátor

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiac

Do tímu nadnárodnej švajčiarskej spoločnosti hľadáme kolegu, ktorého lákajú cloud computingové technológie a má vášeň pre vývoj. Počet rokov skúseností nerozhoduje, ak máš skúsenosť s vývojom v JAVA na komerčných projektoch, si VÍTANÝ!

O tíme:

Máme distribuovaný projektový tím s rôznymi typmi členov a partnerov, pričom všetci pracujú agilne. Dodávame riešenia, ktoré oceňujú podnikanie v oblasti zaistenia. To zahŕňa streamovanie a spracovanie veľkých objemov dát (desiatky terabajtov). A to si vyžaduje automatizáciu, koordináciu, vizualizáciu, kontrolu a audit.

Náplň práce:

- Vývoj komponentov a služieb podľa špecifikácie
- Zabezpečenie štruktúrovaného, dlhodobo spoľahlivého a udržiavateľného softvéru
- Vypracovanie dokumentácie a revízia aktuálnej
- Pomáhať ostatným so znalosťou systému

Požadujeme

- VŠ vzdelanie v oblasti informačných technológií
- Skúsenosť s vývojom na komerčných projektoch
- Techstack: Java 11, Maven, GIT, SQL, webové služby atď.
- Znalosť dizajnových vzorov a programovacích techník
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (písomne aj verbálne)
- Znalosť Microsoft Azure je výhodou
- Analytické myslenie a vášeň pre SW vývoj

Benefity

- 13. plat na základe výkonu spoločnosti
- Home office 50%
- 5 dni dovolenky navyše
- 6x sick day do roka
- Flexibilný pracovný čas
- Príspevok na dopravu
- Zmluva na dobu neurčitú

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.