Recepčná/ý- 20 hod. týždenne

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 5,6 EUR/hod.

Baví ťa kontakt s ľuďmi, nevadí ti administratíva? Vieš odpracovať 20 hodín týždenne?

Ak bola Tvoja odpoveď áno, neváhaj a ozvi sa:

Tvojou náplňou práce bude:

- Zabezpečenie plynulého chodu recepcie
- Starostlivosť o recepciu, kuchynky a konferenčné miestnosti
- Prepájanie hovorov, uvítanie hostí
- Vybavovanie pošty (prijatá / odoslaná, interná / externá), mailov
- Interná komunikácia
- Administratívna činnosť

Požadujeme

Vhodný kandidát by mal mať:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť na podobnej pozícii VÝHODOU
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Všeobecné počítačové znalosti (bežný užívateľ MS Office)
- Dobré komunikačné schopnosti
- Príjemné, reprezentatívne vystupovanie
- Dobré organizačné zručnosti
- Proaktívny a zodpovedný prístup, drive
- Ochota pomôcť

Benefity

Spoločnosť ponúka širokú škálu benefitov:

* Stravné nad rámec
* Sick days
* 13. a 14. plat
* Flexibilitu

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 4383951  Dátum zverejnenia: 20.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.