Vývojár mobilných aplikácií (Android & iOS) - TPP/freelance & remote

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 - 3 300 EUR/mesiac

Pre slovenský SW house pôsobiaci vo Fin-tech sfére, hľadáme programátora so záujmom o moderné technológie, ktorý bude pracovať na vývoji mobilných aplikácií.

Náplň práce:

- Vývoj softvérového riešenia pre spoločnosť
- Implementácia riešenia pre iOS a Android na základe analýzy
- Práca so základou dokumentáciou a zároveň aj jej tvorba a úprava
- Publishovanie aplikácií v Google Play Store a Apple App Store

Požadujeme

- Skúsenosti s vývojom mobilných aplikácií pre iOS a Android
- Skúsenosti s Git version control systémom
- Skúsenosti so softvérovou analýzou a vývojom technickej dokumentácie
- Angličtina na úrovni min. B1- schopnosť čítať a písať technickú dokumentáciu

Benefity

- 13. plat
- stravne listky: 68€ na mesiac
- Flexibilný pracovný čas
- Preplácanie certifikátov a kurzov
- Prístup k najnovším technológiám
- Zmluva na dobu neurčitú

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.