Nákupca

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce

- riadenie dodávateľov, zodpovednosť za optimalizáciu panelu dodávateľov
vyhľadávanie dodávateľov, pre priamy materiál a pre režijný materiál
- vyjednávania s dodávateľmi za účelom optimalizácie nákladov, sledovanie a vyhodnocovanie ukazovateľov výkonnosti dodávateľov
- spracovanie dokladov súvisiacich s oddelením nákupu (faktúry, ponuky, dopyty atď)
- vyhľadávanie príležitostí na zníženie materiálových nákladov
- spolupráca s oddelením kvality, konštrukcie, výroby
- práca v informačnom systéme

Požadujeme

- adekvátne skúsenosti na obdobnej pozícii
- čítanie technickej dokumentácie
- skúsenosti v podobnom odbore
- zručnosť a flexibilita

Benefity

- štvrťročné odmeny
- dochádzkový bonus vo výške 60€/mesiac
- 13. plat
- náborový príspevok až do výšky 400€
- príspevok na dopravu už od 10 km
- finančné odmeny pri pracovnom jubileu do výšky pol až dvojnásobku mesačnej mzdy
- príspevok na III. pilier
- MultiSport karta
- spoločensko-športové podujatia
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4381415  Dátum zverejnenia: 15.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac