DevOps Engineer

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 4 500 EUR/mesiac

Pre globálneho lídra v oblasti Fin-Tech hľadáme DevOps Engineera, ktorý by rád pracoval na zaujímavých projektoch a využíval najnovšie technológie.

Náplň práce:
- Návrh, zostavenie a zabezpečenie podpory na Kubernetes a Cloudovej platforme
- V spolupráci s aplikáčnými tímami rýchlo a bezpečne integrovať, monitorovať a spúšťať aplikácie
- Použitie najnovších technológií a schopnosť výrazne prispieť a formovať riešenia
- Vytvoriť a udržiavať platformu pre vývojové tímy

- Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci organizácie
- Podieľať sa na procesoch riadenia zmien

Požadujeme

- Aspoň 3 ročné pracovné skúsenosti v oblasti DevOps/SRE v spolupráci s vývojovými tímami

- Znalosť administrácie Linuxu, základné sieťové znalosti
- CI/CD, GitOps, Git/Gitlab, Docker a Kubernetes

- IaC a skriptovacie schopnosti

- AWS alebo iný cloud

- Pochopenie SDLC

- Znalosť angličtiny na úrovni B2

Benefity

- Možnosť hybridného home officu
- Ročný finančný bonus na základe výkonu
- 25 dní plne platenej práceneschopnosti ročne
- Súkromná zdravotná starostlivosť
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Kurzy anglického jazyka
- Diners Club Card bez poplatkov
- Multisport karta
- Bratislava City Card bez poplatkov

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition