Výrobný operátor

Miesto práce
Vráble, Vráble
Mzdové podmienky (brutto)
1 220 EUR/mesiac

Ponúkame prácu na dve zmeny vo výrobnej spoločnosti vo Vrábloch.

Vašou náplňou práce bude:

- obsluha plno automatizovaných strojoch vo výrobe,
- zabezpečenie plynulého chodu výroby.

Požadujeme

Hľadáme zamestnancov, ktorí sú:
- šikovní
- samostatní

Ochotní pracovať na 12 h zmeny:
- Pondelok, utorok, streda - nočná zmena (18:00-6:00)
- Štvrtok, piatok sobota - denná zmena ( 6:00-18:00)

Následne má zamestnanec TÝŽDEŇ VOĽNO od štvrtku do stredy ( pracuje každý druhý týždeň).

Benefity

Mzda sa skladá zo základnej mzdy 810€/840€ podľa zaradenia, dochádzkového bonusu 150€ a zákonných príplatkov cca 230€.

- mesačný dochádzkový bonus do 150 €
- Letný/zimný bonus od 15%-40%.
- skupinový bonus do 25 %
- 2 stravné lístky za odpracovanie 12h v hodnote 4,20€ (8,40€ za jedeň deň)
- práca každý druhý týždeň - príležitosť pre tých, ktorí majú aj inú zárobkovú činnosť

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.