Hľadáme špecialistu na Splunk platformu - možnosť full remote spolupráce

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 200 EUR/mesiac

Máš skúsenosť ako Splunk administrátor a hľadáš novú pracovnú príležitosť v medzinárodnej spoločnosti? Pre nášho klienta, známu spoločnosť, ktorá predstavuje spojenie bankového prostredia a IT hľadáme do tímu novú posilu so skúsenosťou so správou Splunk platformy!

Náplň práce:

- celková administrácia Splunk prostredia vrátane zabezpečenia technickej podpory
- monitoring a konfigurácia platformy
- nasadzovanie prípadných zmien
- riešenie ticketov a incidentov
- tvorba a aktualizácia technickej dokumentácie

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:

- predchádzajúca pracovná skúsenosť ako Splunk administrátor
- silná orientácia v Linux prostredí a IT security technológiách
- skúsenosť s nástrojmi na monitoring a log management
- pokročilá úroveň angličtiny, minimálne na úrovni B2 (budeš komunikovať denne s rakúskymi kolegami)

Benefity

Benefity:

- ročné finančné bonusy (do výšky 13.platu)
- možnosť práce z domu
- preplácané jazykové kurzy a certifikácie
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.