JAVA Developer (Fin-Tech)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 4 000 EUR/mesiac2000 - 4000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre globálneho lídra pôsobiaceho vo fin-tech sektore na báze najmodernejších technológii s microservices hľadáme Java developera.

Náplň práce:

- vývoj aplikácii v Java 8
- možnosť výberu daného projektu (spoločnosť pracuje na viacerých dlhodobých projektoch)
- distribúcia úloh v tíme (v prípade záujmu a skúseností aj vedenie tímu)
- implementácia a údržba Java aplikácii
- práca v agilnom tíme, s možnosťou viesť celý projekt

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:

· pokročilú znalosť s programovaním v jave (ideálne Java 8)
· plynulú znalosť anglického jazyka

Benefity

· Zdravotná starostlivosť
· Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
· Korporátna univerzita a knižnica
· Anglické jazykové kurzy
· 25 dni do roka doplatená PN
· Doplnkové dôchodkové sporenie -
· Odmeny k výročiam
· Reward & Recognition Program
· Bratislava City card zadarmo

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.