Skladník - výrobná spoločnosť v kechneci

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 830 EUR/mesiac750 - 830 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre stabilnú zahraničnú automotive spoločnosť pôsobiacu v Kechneci hľadáme pracovníkov na pozíciu SKLADNÍK S PLATNÝM PREUKAZOM VZV.

NÁPLŇ PRÁCE:
- príjem, skladovanie a evidencia materiálu
- zásobovanie výrobných liniek materiálom
- inventúry
- balenie servisných dielov
- zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku

Požadujeme

- SŠ vzdelanie resp. výučný list
- Skúsenosti na pozícii skladník - VÝHODA
- Preukaz na VZV - PODMIENKA
- Ochota pracovať na zmeny (najprv práca na 1 zmenu 8 hod. PO-PIA, neskôr prechod na 3 zmeny 12 hod. PO-PIA)
- Základné počítačové zručnosti
- Zodpovednosť

Benefity

- Práca v stabilnej spoločnosti u renomovaného zamestnávateľa v priateľskom prostredí
- Navýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe
-13.plat garantovaný zamestnávateľom
- Nadštandardné príplatky
- Stravné lístky
- Príspevky zo Sociálneho fondu
- Príspevok na cestovné
- Zabezpečené OOPP, lekárske prehliadky

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.