Java programátor s nemčinou (živnosť/s.r.o.)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 700 EUR/mesiac1800 - 2700 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre spoločnosť pôsobiacu na globálnej úrovni v oblasti poistenia hľadáme Java programátora, ktorý má záujem pracovať v oblasti poistnej matematiky.

Náplň práce:

- vývoj SW pre oblasť životného poistenia pre zahraničných klientov
- programovanie SW v J2EE
- vývoj nových funkcionalít pre riešenia v oblasti poistnej matematiky
- podieľanie sa na návrhu a analýze riešenia
- návrh matematických testov
- spolupráca so zákazníkom pri riešení jeho potrieb
- údržba existujúcich systémov

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:

- aspoň 2 roky profesionálnych skúseností ako Java programátor
- nemecký jazyk na mierne-pokročilej úrovni - B1

Benefity

- práca v kancelárii (nie open-space)
- finančné prémie (sezónne aj výkonnostné)
- dovolenka nad rámec (25 dní)
- flexibilná pracovná doba + home office
- bezplatné využívanie telocvične v budove aj počas pracovnej doby
- preplácanie IT kurzov (certifikácie)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition