Customer care specialist with Dutch

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 - 1 450 EUR/mesiac1350 - 1450 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Join to group of amazing people in international company. We offer you great opportunity to get lots of new experiences and new skills. We do not require experiences.

YOUR RESPONSIBILITIES:
- Resolving of pre-delivery and post-delivery issues
- Communication to support sales service provided to customers
- To solve situations when orders do not meet the customers' expectations

Požadujeme

The ideal candidate will have:

- Secondary education
- English (B1)
- Dutch (C1)- MUST BE
- Excellent communication skills
- Customer focus

Benefity

The company offers lots of amazing benefits.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3967348  Dátum zverejnenia: 13.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac