Technologický manažér/architekt

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 700 - 3 500 EUR/mesiac2700 - 3500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre globálnu spoločnosť so základmi vo Švajčiarsku, ktorá sa dlhé roky venuje oblasti poistenia a fin-tech riešení, hľadáme Technologického vedúceho/architekta, ktorý by zastrešil viacero oblastí v rámci IT oddelenia.

Náplň práce:

- dohľad nad IT procesmi, nastavovanie stratégii, byť súčasťou tímu a technologické zasahovanie do projektov
- priame zasahovanie a technická zodpovednosť za oblasti security, performance, design, operation, improvement, cloud (AWS+Azure)
- nastavovanie architektúry, vývojového procesu, priame podieľanie sa na architektúre a vývoji
- podpora cloudového tímu na novom projekte v rámci modernizácie

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:

- aspoň 4-ročné skúsenosti vo viacerých IT relevantných oblastiach: security, cloud, vývoj, architektúra, risk management, DevOps
- skúsenosť s cloudovými riešeniami a ich priame nastavovanie, hands-on skúsenosť nutná
- skúsenosť s nastavovaním architektúry procesov v rámci vývoja
- dobrý prehľad v IT technológiách, všeobecný rozhľad
- komunikatívna a profesionálna úroveň anglického jazyka, B2+

Benefity

- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition