Hr koordinátor

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 300 EUR/mesiac900 - 1300 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Do nášho bratislavského, náborového tímu hľadáme nového kolegu. Náš biznis je veľmi dynamický, vyžaduje flexibilitu a aktívnu povahu. Zázemie silnej agentúry však prináša stabilitu, možnosť získať komplexnú HR skúsenosť a spolupracovať s top klientmi v regióne.

Náplňou práce HR KOORDINÁTORA je:

- Vyhľadávanie kandidátov a nábor v teréne aj v office - bratislavský a trnavský kraj
- Aktívne oslovovanie kandidátov prostredníctvom rôznych kanálov: inzercia, spolupráca s obecnými úradmi, školami, letáky, SMS kampane a iné
- Prezentovanie pracovných ponúk a pracovných podmienok
- Koordinovanie nástupov, dopravy a administratívy s tým spojenej
- Aktivity súvisiace s nástupom zamestnanca v spolupráci s ostatnými kolegami na pobočke
- Starostlivosť o existujúcich zamestnancov, denná operatívna komunikácia
- Prírpava pracovných dokumentov pre nových zamestnancov

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Skúsenosti na podobnej pozícii v nábore zamestnancov alebo pracovno-právnej administratíve sú PODMIENKOU
- Vodičský preukaz a aktívne šoférovanie je PODMIENKOU
- Aktívny prístup k práci - prinášanie návrhov, nápadov, ochota pomáhať si s kolegami
- Flexibilita - schopnosť rýchlo reagovať na zmeny, prispôsobiť sa
- Výborné komunikačne zručnosti - schopnosť efektívne komunikovať s kandidátmi z výrobného sektoru ako aj administratívy
- Rýchle reagovanie na potreby klientov a kandidátov

Benefity

Ponúkame nasledovné BENEFITY:

- Finančné bonusy v závislosti od výkonu
- Stravné lístky 4,30 €
- 2 sick days/rok
- Dovolenka navyše
- Tréningy a školenia v oblasti HR, plné úvodné zaškolenie na celú pracovnú náplň
- Podpora jazykového vzdelávania
- Multisport karta
- Ovocný deň, káva a pitný režim v office

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.