Devops/system programátor

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 900 - 3 600 EUR/mesiac2900 - 3600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti FineTech and Payments a s klientmi vo viac ako 100krajinách dopĺňa svoj tím v Bratislave o šikovného DevOps inžiniera.

Náplň práce:

▪ Úzka spolupráca v tíme s DataArchitektom, s ktorým bude kandidát riešiť požiadavky vývojárov pre údržbu aplikácií a nových implementácii
▪ V prípade vecných nápadov bude mať kandidát možnosť hovoriť do dizajnu a analýz
▪ Vývoj, podpora a údržba Java aplikácií
▪ Koordinácia procesov s aplikačným tímom a následná DevOps implementácia procesov (rozvoj, administrácia, automatizácia, bezpečnosť)
▪ Práca na základe agilnej metódy (Scrum)

Požadujeme

Kandidát má mať naskedovný backround:

▪ Znalost niektorých z CI/CD technológií
- Jenkins
- Git/Gitlab
- Kontajnerizovanie (Docker / Kubernetes)

▪ Skúsenosť s automatizovaním v Python; Bash alebo Terraform
▪ Prechádzajúca prax najmä v Linux OS
▪ Cloud riešenia
▪ Pynulú znalosť anglického jazyka

Nice to understand:
▪ Skúsenosti v JAVA znalosť s údržbou a podporou aplikácii napísaných v JAVA)

Benefity

▪ 25 dni do roka doplatená PN
▪ HomeOffice
▪ Doplnkové dôchodkové sporenie
▪ Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
▪ PROCARE - Zdravotná starostlivosť
▪ Platobná karta Diners - bez poplatkov
▪ Bratislavská mestská karta - bez poplatkov
▪ Odmeny k výročiam
▪ Multisport karta

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.