Operátor výroby - zabezpečená doprava do práce!

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
604 - 1 200 EUR/mesiac604 - 1200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

PRIEMERNÁ ČISTÁ MZDA 800€.

Začni s nami pracovať v spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou podvozkových komponentov, tlmičov a modulov hnacieho ústrojenstva.

Tvojou náplňou práce bude:
- obsluha výrobných strojov, montážnych a zváracích liniek
- manipulácia s materiálom
- triedenie, čistenie, vizuálna kontrola
- jednoduché merania pomocou meradiel

V prípade záujmu nám pošlite životopis, alebo zavolajte na tč 0910 744 004, radi Vám povieme viac informácii.

Požadujeme

- chuť do práce
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Benefity

- zabezpečná doprava z Nových Zámkov a mesta Šahy
- dochádzkový bonus
- príplatok na cestovné
- príplatok za poobednú zmenu
- príplatky za nočnú zmenu, nadčas, prácu cez víkend a vo sviatok nad rámec zákona
- 13sty a 14sty plat
- výkonnostný bonus do výšky 122€
- dochádzkový bonus 77,78€

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.