IT Business Analyst

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 700 - 3 000 EUR/mesiac1700 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Ak máte záujem využívať vaše komunikačné schopnosti, máte prehľad o vývoji aplikácií a ste schopný úlohy dotiahnuť k úspešnému koncu, otvára sa pre vás príležitosť na pozícii IT Biznis Analytika.

Vašou náplňou práce bude:

- komunikácia s klientom
- spracovanie funkčných požiadaviek a špecifikácií
- spolupráca s developerským tímom a testermi
- tvorba a úprava technickej dokumentácie
- práca v agilnom prostredí (Jira)
- podpora scrum master a projektového manažéra

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- pochopenie procesu vývoja softvérového produktu
- IT background
- plynulá komunikácia v anglickom jazyku
- schopnosti kooperovať s rozličnými tímami

Benefity

Benefity:

- príspevok do 3. piliera
- flexibilný čas (6-22)
- príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody)
- príspevok na eco spotrebiče 3600€
- garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu)
- extra 5 dní dovolenky
- možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
- multikultúrne prostredie
- OTWYW princíp (pracuj ako a kedy potrebuješ pre dosiahnutie lepších výsledkov)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition