Manažér výstavby telekomunikačných sietí

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 200 - 2 500 EUR/mesiac2200 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Máš skúsenosti s riadením viacerých projektov súbežne? najlepšie s telekomunikačnými sieťami alebo infraštruktúrou? Tak potom máme pre teba zaujímavú pracovnú príležitosť na pozícii MANAŽÉR VÝSTAVBY v oblasti telekomunikačných sieti.

Spoločnosť sa stále rozrastá, nakoľko spolupracujú s významnými medzinárodnými spoločnosťami. Nájdeš u nich garanciu dlhoročných projektov a tiež dostaneš priestor na sebarealizáciu.

Tvojou náplňou práce bude:

- organizovať a koordinovať viacero projektov súbežne
- nastavovať priebeh na projektoch, harmonogram prác
- komunikovať so stavbyvedúcimi a dohliadať na priebeh stavieb
- sledovať či stavby napredujú podľa stanovených harmonogramov
- pravidelná komunikácia s klientmi

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- skúsenosti s vedením projektov PODMIENKA
- skúsenosti s výstavbou a riadením telekomunikačných sieti VÝHODA
- skúsenosti z oblasti stavebníctva PODMIENKA
- flexibilita - cestovanie v rámci západného Slovenska
- manažérske zručnosti v oblasti Projektového manažérstva PODMIENKA

Benefity

- služobné auto aj na súkromné účely
- firemný mobil
- firemný notebook
- 13. - 14. plat
- pravidelné mesačné odmeny

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.