Senior vývojový inžinier

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 900 EUR/mesiac1500 - 2900 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadáme skúseného vývojára, so zameraním na batériové technológie, technológie skladovania elektrickej energie a nabíjaciu infraštruktúru pre elektromobilitu. Pozícia je vhodná pre kandidáta s vlastnými nápadmi, ktorý má záujem vybudovať svoj vlastný tím.

Pracovná náplň:
- spolupráca na vývoji a konštrukcii produktovej rady výrobkov
- sledovanie technologických noviniek v cieľovej oblasti
- koordinácia výroby prototypov, overovacích a komerčných sérií výrobkov
- produktový vývoj
- dizajnový vývoj
- snaha o vytvorenie jasne vyhranenej línie produktov pod značkou spoločnosti

Požadujeme

- prax min. 5 rokov v danej oblasti
- SolidWorks - expert
- skúsenosti s vedením tímu
- prehľad o svetových technologických trendoch, záujem o elektromobilitu, udržateľné energie, robotizáciu, umelú inteligenciu, architektúru
- anglický jazyk aktívne

Benefity

- výška platu sa odvíja od skúseností kandidáta
- možnosť vytvoriť si vlastný systém práce a vlastný tím spolupracovníkov
- automobil aj na súkromné účely
- ostatné benefity na osobnom stretnutí

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.