DevOps Specialist

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiac1500 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Ahoj ! :-)

*2 ponuky: Pre našich klientov hľadáme DevOps Špecialistu, ktorý bude zodpovedať za:

V prvom prípade:
-automatizáciu procesov
-HW a Network setup a údržbu
-DevOps podporu pre medicínske projekty
-prípravu testovacieho / produkčného prostredia pre implementáciu aplikácie využitím skriptovania
-manažment procesu rozvoja aplikácie
-spoluprácu s vývojovými a testerskými tímami

v druhom prípade:
- zodpovednosť za prevádzku interného privat Cloud-u
- správa inštancií služieb a serverov cloudovej infraštruktúry
- realizácia robustnej, automatizovanej infraštruktúry
- pomoc pri rozvoji, konfigurácii, implementácii a manažovaní systémov tvoriacich základnú cloudovú platformu atď.. (celá špecifikácia odprezentovaná v prpade záujmu).

Požadujeme

Čo by ideálny kandidát mal spĺňať?

V prípade prvej ponuky:

- Mal by si sa vedieť plynule anglicky dohovoriť :-) (podmienka- min. B2)
- Mal by si mať pokročilé znalosti v: Amazon AWS, Kubernetes a GitLabe

Mal by si byť samozrejme zodpovedný, odolnejší stresu a predovšetkým v pohode, do tímu skvelých ľudí.

V druhom prípade spoločnosť požaduje:
- 4+ rokov skúseností s Linux v enterprise environment
- skúsenosť s RHEL/CentOS
- skúsenosť s Linux System Administráciou alebo s Windows System Administráciou
- pri najmenšom základná znalosť OOP (Java, C #) a skriptovacích jazykov(PowerShell, Bash, Perl…).
- pri najmenšom základná znalosť Configuration Management a Infrastructure Deployment tools ako Puppet, Ansible a pod.

Benefity

Benefity spoločnosti budú odprezentované pri telefonickom, alebo osobnom rozhovore.

Ak Ťa niektorá z ponúk zaujala, neváhaj sa na nás obrátiť! :-)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3870591  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 3 000 EUR/mesiac1500 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)