Manažér analyzovania nefinančného rizika

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 500 EUR/mesiac1800 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Baví Vás analyzovať riziká nielen z finančného, ale najmä z operačného a IT pohľadu? Ak je Vašou odpoveďou áno, nasledovná pracovná ponuka by mohla byť práve pre Vás! Aké budú na danej pracovnej pozícií Vaše zodpovednosti a náplň práce?

- Analýza rizika, ktoré vyplýva z činnosti a služieb pre zákazníkov v rámci EÚ
- Zhodnotenie operačného a reputačného rizika, riešenie infraštruktúrneho rizika
- Implementácia postupov riadenia vzniknutých rizík a kontroly
- Účasť na procese schvaľovania aplikácií
- Reporting ohľadom vzniknutých strát a nedostatočnej kontroly

Požadujeme

Radi Vás na pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

- Predchádzajúca skúsenosť s risk manažmentom, ideálne z IT spoločnosti
- Porozumenie kategóriám ako sú IT riziko, biznis riziko či projektové riziko
- Pokročilá úroveň anglického jazyka (C1)
- Znalosť lokálnych regulačných štandardov a princípov (ISO, COBIT5) výhodou
- Výhodou je znalosť maďarského jazyka

Benefity

- 13.a 14. plat
- Kvartálne odmeny
- Vianočné odmeny
- Home office 1-2 dni v týždni
- Flexibilná pracovná doba
- Parkovacie miesta
- Sick days 5x do roka
- Preplácanie kurzov a certifikácií
- 300€ poukážky Satur alebo ProCare
- Plne hradené gastrolístky
- Jazykové kurzy ANJ
- Multisport karta
- Health days (napr. ovocie)
- Masáže
- Sprcha
- Chill room s Playtation

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3868179  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 500 EUR/mesiac1800 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)