Manažér úseku odpadového hospodárstva, neskôr konateľ spoločnosti

Miesto práce
okres Topolčany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 - 2 100 EUR/mesiac1900 - 2100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti ako Manažér úseku odpadového hospodárstva, s potenciálom stať sa po úspešnom zaučení konateľom úspešnej spoločnosti !

Náplňou práce bude najmä:
- Komplexné vedenie zvereného úseku odpadového hospodárstva, po zaučení riadenie celej spoločnosti so 60 zamestnancami v plnom rozsahu
- Pravidelné konzultácie so spoločníkom formou osobného stretnutia či videokonferencie
- Mesačný a štvrťročný reporting do centrály koncernu, zodpovednosť voči spoločníkovi za hospodárske výsledky, stabilitu a rozvoj spoločnosti

Požadujeme

- Vysokoškolské vzdelanie
- Podnikateľsky orientovaná osobnosť so silnou motiváciou pre dosiahnutie stanovených cieľov aj pre vlastnú sebarealizáciu
- Preukázateľné manažérske skúsenosti v obchodnej spoločnosti s osobnou zodpovednosťou za zamestnancov aj za hospodárske výsledky
- Schopnosť riadiť a motivovať spolupracovníkov
- Výhodou skúsenosť na pozícii konateľa,nie je však nevyhnutná
- Prax v oblasti odpadového hospodárstva veľkou výhodou
- Znalosť podnikovej ekonomiky, včítane ekonomických ukazovateľov, prípravy business plánu a controllingu
- Plynulé ovládanie anglického jazyka alebo nemeckého jazyka NUTNÉ!
- Asertívna osobnosť
- Výhodou skúsenosti s akvizíciou zákazníkov

Benefity

- zázemie silného nemeckého koncernu, ktorý patrí k leadrom vo svojom segmente podnikania
- ročná odmena viazaná na splnenie dojednaných cieľov
- služobný automobil Škoda Octavia
- podmienky pre pozíciu konateľa budú stanovené osobitne po zaučení kandidáta

Platové ohodnotenie bude stanovené v závislosti od skúseností a kvalifikácie úspešného kandidáta.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3867594  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 900 - 2 100 EUR/mesiac1900 - 2100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)