Nákupca v oblasti logistiky

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 800 EUR/mesiac1300 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Baví ťa logistika a nákup a ani komunikácia v angličtine ti nie je cudzia? Je tvojou vysnívanou prácou zamestnanie, kde vieš skĺbiť všetky spomínané oblasti?
Tak poď pracovať do medzinárodnej spoločnosti, kde sa staneš významnou posilou tímu nákupcov.

Tvojou náplňou práce bude:
- nákup služieb spojených s transportom
- pravidelná komunikácia s dodávateľmi
- práca v internom online systéme
- plnenie stanovených cieľov
- aktívna spolupráca so všetkými členmi tímu

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- skúsenosť v oblasti nákupu – PODMIENKA
- skúsenosť v oblasti logistiky - PODMIENKA
- anglický jazyk B2/C1 – PODMIENKA
- dynamickosť
- analytické myslenie
- tímový hráč

Benefity

Spoločnosť ponúka mnoho zaujímavých benefitov ako:
- 13. plat
- refferal bonus
- zľavy na produkty
- Home office

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3849165  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 800 EUR/mesiac1300 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)