Nákupca nepriameho materiálu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/mesiac1600 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Si skúsený nákupca, rád chodíš na stretnutia a vyjednávaš čo najlepšie podmienky? Chceš využívať angličtinu v každodennej komunikácii?
Tak poď pracovať pre medzinárodnú spoločnosť a staň sa členom globálneho tímu nákupcov!

Tvojou každodennou náplňou práce bude:
- nákup nepriameho materiálu so zameraním sa na marketingové služby
- účasť na osobných stretnutiach s dodávateľmi
- vyjednávanie cien, kontraktov
- hľadanie nových dodávateľov
- plnenie stanovených cieľov
- spolupráca s celým tímom

Požadujeme

Kandidát by mal mať:
- predchádzajúca skúsenosť s nákupom marketingových služieb – PODMIENKA
- anglický jazyk B2/C1 – PODMIENKA
- skúsenosť v oblasti strategického nákupu - aspoň 3 roky
- komunikatívnosť
- schopnosť prezentovať svoje nápady
- snaha stále na sebe pracovať a rozvíjať sa

Benefity

Spoločnosť ponúka mnoho zaujímavých benefitov ako:
- 13. plat
- refferal bonus
- zľavy na produkty
- Home office
- sick days

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3849164  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 800 EUR/mesiac1600 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)