Expert neustáleho zlepšovania

Miesto práce
okres Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Platová ponuka začína na 1500,- Eur brutto, avšak dohoda je možná v závislosti od relevantných skúseností a jazykových schopností

Vašou náplňou práce bude:

- Definovať a zaviesť program neustáleho zlepšovania v rámci Global Shared Services (GSS)
- Zaviesť využívanie metodológie neustáleho zlepšovania: Six Sigma, Kaizen, Lean a aplikovať ju v rámci GSS
- Zodpovednosť za riadenie celého procesu neustáleho zlepšovania od identifikácie potenciálnych možností zlepšovania až po realizáciu a hodnotenie efektívnosti programu neustáleho zlepšovania

Požadujeme

Požiadavky, ktoré by ste mali spĺňať:

- Profesionálna skúsenosť s metodológiou a nástrojmi neustáleho zlepšovania
- Skúsenosť so zavádzaním zlepšovacích procesov
- Znalosť globálneho prostredia zdieľaných služieb
- Plynulá znalosť anglického jazyka nevyhnutnou podmienkou
- Six Sigma Black Belt

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3809587  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)