JAVA 8 PROGRAMÁTOR (vývoj na báze microservices)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
3 000 - 4 000 EUR/mesiac3000 - 4000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre globálneho lídra pôsobiaceho vo fin-tech sektore na báze najmodernejších technológii s microservices hľadáme šikovného Java developera.

Náplň práce:

- vývoj aplikácii v Java 8
- distribúcia úloh v tíme (v prípade záujmu aj vedenie tímu)
- implementácia a údržba Java aplikácii
- práca v agilnom tíme, s možnosťou viesť celý projekt

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- pokročilú znalosť s programovaním v jave (ideálne Java 8)
- skúsenosť s unit/component/ integračnými testami
- plynulú znalosť anglického jazyka

Benefity

- Zdravotná starostlivosť
- Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
- Korporátna univerzita a knižnica
- Anglické jazykové kurzy
- 25 dni do roka doplatená PN
- Doplnkové dôchodkové sporenie -
- Odmeny k výročiam
- Reward & Recognition Program
- Bratislava City card zadarmo

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3807668  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 - 4 000 EUR/mesiac3000 - 4000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)