Java system programátor na projektoch s Microservices

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 200 - 3 000 EUR/mesiac2200 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu vo fin-tech sektore na báze najmodernejších technológii + microservices hľadáme Java Operations inžiniera/developera.

Náplň práce:

- vývoj, podpora a údržba Java aplikácii
- koordinácia procesov s aplikačným tímom a následná DevOps implementácia procesov (rozvoj, administrácia, automatizácia, bezpečnosť)
- implementácia požiadaviek do middleware aplikácii
- práca na základe agilnej metódy

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- aspoň 2-ročné skúsenosti v Java programovaní (+ aspoň ročná znalosť s údržbou a podporou týchto aplikácii)
- skúsenosť s Linux OS
- plynulú znalosť anglického jazyka

Benefity

- Zdravotná starostlivosť
- Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
- Korporátna univerzita a knižnica
- Anglické jazykové kurzy
- 25 dni do roka doplatená PN
- Doplnkové dôchodkové sporenie -
- Odmeny k výročiam
- Reward & Recognition Program
- Bratislava City card zadarmo

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3802371  Dátum zverejnenia: 4.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 - 3 000 EUR/mesiac2200 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)