Skladový pracovník s VZV!

Miesto práce
okres Komárno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
725 - 780 EUR/mesiac725 - 780 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre jednu z popredných logistických spoločností hľadáme šikovného vodiča VZV!

Vašou náplňou práce bude:
- zaskladňovanie tovaru
- vychystanie tovaru na expedíciu
- práca na VZV
- práca so skenerom
- spracovanie potrebnej dokumentácie

Požadujeme

Pozícia je vhodná pre mužov aj ženy! Na pozícii je potrebná predchádzajúca skúsenosť na VZV!

Benefity

- prémia vo výške 10% zo základnej mzdy
- príplatky za prácu nadčas nad rámec zákona
- príspevok na dopravu
- čisté pracovné prostredie
- nehlučné priestory

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3800270  Dátum zverejnenia: 31.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 725 - 780 EUR/mesiac725 - 780 € (+ prípadné ďalšie odmeny)