PL/SQL Developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Do mladého tímu hľadáme posily na pozíciu PL/SQL /Oracle Developera.

Náplň práce:
- Ako PL/SQL Developer budeš mať na starosti predovšetkým návrh a vývoj Oracle databázy
- Súčasťou je tiež analýza požiadaviek klienta a následné písanie kódu, programovanie a testovanie
- Budeš tiež vystupovať ako technická podpora a riešiť incidenty
- Budeš súčasťou viacerých projektov v menších tímoch, na ktorých budeš participovať a neskôr aj priamo zasahovať do funkčného prostredia
- Riadime sa skôr waterfall metodikou, no menšie zmeny vieme spraviť aj agilne
- V prípadnom výberovom procese ťa čaká 1.kolo osobného pohovoru spojené s technickým screeningom

Požadujeme

- Znalosť PL/SQL programovacieho jazyka (skúsenosti sú výhodou)
- Skúsenosť s Oracle databázou
- Angličtina je podmienkou, vzhľadom na písanie a čítanie technickej dokumentácie, je však dobré vedieť aj verbálne komunikovať v ANJ
- Výhodou je:
○ Shell scripting
○ Unit testing
○ Unix know-how
○ Python

Benefity

- 25 dni do roka doplatená Pnka
- Plne hradené stravné lístky v hodnote 3,80 Eur
- Bratislavská mestská karta (BMK) bez poplatkov (v prípade trvalého pobytu v BA)
- Zdravotná starostlivosť PROCARE
- Platobná karta Diners bez poplatkov
- Anglické jazykové kurzy

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3783422  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)