Školiteľ technikov v automobilovom priemysle! (Ref. č.: 2-21-33575/PF)

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5500 - 5600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

PROSÍME POSIELAŤ ŽIVOTOPISY AJ V ANGLICKOM JAZYKU !

- Školenie tímu technikov , ktorí aplikujú ochranné fólie
- Školenie technikov aj v rámci EÚ
- Aplikácia najnovších metód aplikácie ochranných metód
- Plánovanie školení s inými pobočkami ( Tilburg / Stuttgart a iné)
- Súvisiace úlohy

Požadujeme

Úspešný kandidát musí mať :

- Skúsenosť s inštaláciou PPF , ochranných fólií veľkou výhodou
- Skúsenosť z automobilovej sféry
- Výborne komunikačné schopnosti - prezentácie
- Skúsenosť so školením ľudí veľkou výhodou
- Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom na komunikatívnej úrovni

Benefity

Funkciou školiteľa je zabezpečiť, aby všetky aspekty procesu podávania žiadostí o PPF boli v prevádzke a boli dokončené v stanovených časových požiadavkách. Školiteľ tiež zodpovedá za hlásenie problémov s inštaláciou, ktoré vyplynuli z inšpekcií QC. Týmto spôsobom môže určené problémy vrátiť na riešenie späť inštalačnému tímu. Táto pozícia ponúka základný plat vo výške 68 000 EUR ročne

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3781798   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5500 - 5600 € (+ prípadné ďalšie odmeny)